NAUKA I ISTRAZIVANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAUKA I ISTRAZIVANJE

Nauka,Historija,Parapsihologija,Svemir,Medicina,Literatura i mnoge druge stvari na ovom forumu mozete raspravljati i postati Dobrodosli.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Medicina i njen razvoj.

Go down 
AutorPoruka
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Medicina i njen razvoj. Empty
KomentarNaslov komentara: Medicina i njen razvoj.   Medicina i njen razvoj. Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:12 am

Medicina.
Nauka koja je u stalnom rastu.Toliko je razvijena i usavrsena da smo u stanju produzit i vlastiti zivot.
Takodje je uz medicinu vezana i tehnologija(podsjecame na star trek Borg) odnosno tehnoloska pomagala koja se ugradjuju u nase tijelo kao proteze pa cak i mikrocipove ili slicno.
Ovde mozemo opisivat razvoj medicine kao i bolesti razne ADIS,RAK,ZARAZNE BOLESTI,
i slicno ko zna mozda neko nesto napise pa pomogne nekom drugom.
Ja sam polazim od sebe kad sam nahladjen ili drugo idem po netu i trazim po forumima iskustva drugih da bi primjenio za svoje
lijecenje.
Pomozimo i mi nekom .....
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
 
Medicina i njen razvoj.
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NAUKA I ISTRAZIVANJE :: MEDICINA I DOSTIGNUCA U MEDICINI :: Medicina prije i medicina danas kao i medicinska dostignuca i nauka koja se primjenjuje u medicini.Nauka koja se stalno razvija.-
Idi na: