NAUKA I ISTRAZIVANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAUKA I ISTRAZIVANJE

Nauka,Historija,Parapsihologija,Svemir,Medicina,Literatura i mnoge druge stvari na ovom forumu mozete raspravljati i postati Dobrodosli.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna???

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna??? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna???   Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna??? Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 9:58 pm

Odgovor je 100% sigurno DA.
Tehnologija je skocila naprijed silno otkad je bio pad NLOa u Roswelltu. Vjerujem da su ti vanzemaljci mrtvi, ne i da su ubijeni. Vjerujem da je ta tehnologija iskoristena i da se jos koristi da bi se nastavili razvijati. Vjerujem i da su otkrili sta sve to moze. Ali da namjerno ne iskoristavaju sve odmah zato sto bi to bilo sumnjivo javnosti.
Vjerujem da su ljudi u kontaktu sa drugom rasom, drugom kao vanzemaljskom, i da cesto komuniciraju s njima (mozda cak i na kavici, rukuju se ko mi), ali da vlade i institucije s time ne izlaze u javnost jer je jedna cetvrtina ljudske rase retardirana.
Ljudska rasa nebi bila spremna na otvoreni kontakt sa vanzemaljskom rasom zbog mnogih primitivnih i ne-civiliziranih pojedinaca koji bi napravili sranja. heh, znam frendove koji idu samnom u skolu pa ih nebi sa prijateljem upoznao jer me strah da ne zajebu nest, a kamoli sa vanzemaljskom rasom.
Vlada nema nikakve urote. Sve to tece glatko i isplanirano. Oni piju kavice sa izabranim pojednicnima, a mi u strahu izmisljamo nove i sve bizarnije ideje koje bi iskoristili protiv te rase. Dok to (bizarne ideje) ne prestane nase vlade nece otkriti postojanje nove vanzemaljske rase koja je tehnoloski naprednija od nas, jer zamislite sto bi bilo da se to dogodi. Kakav bi to incident i kakva bi to bila mrlja na nasu rasu. Jos barbarsku u ponasanju.
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna???   Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna??? Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:01 am

Ja otkako sam pogledao par emisija i upozna se sa time vjerujem da posjeduju. Onako samo odjedamput bum evo mi smislili F117-A nemos ga vidjet na radaru a da i ne spominjem dizajn. I gomilu drugih stvari.
Na vrh Go down
 
Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Tajna Bermudskog trougla
» Misterija koja nije razjasnena

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NAUKA I ISTRAZIVANJE :: MISTERIJE I FENOMENI :: NLO. Da li Amerika posjeduje izvanzemaljsku tehnologiju ili imaju tijela vanzemaljaca.Dugo se nagadja o tome i velika je misterija i tajna???-
Idi na: