NAUKA I ISTRAZIVANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAUKA I ISTRAZIVANJE

Nauka,Historija,Parapsihologija,Svemir,Medicina,Literatura i mnoge druge stvari na ovom forumu mozete raspravljati i postati Dobrodosli.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Nekad kad smo bili djeca.

Go down 
+4
nnaassiihhaa
Valdus
Victoria
FarCry
8 posters
AutorPoruka
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 7:59 am

Jos kao klinci smo slusali price o vilama,trolovima,carobnjacima dobrim i zlim,vjesticama i mnogim drugim likovima iz fantazije.
neki su mislili da su to gluposti,ali svremena na vrijeme poceli su se stavljat na filmska platna.
Dosta je filmova snimljeno u vezi fantazije neki su dobri a neki su manje vise dobri.
Naj poznatiji filmovi LOTR,Fantazy,Hronika Narnije koja je u dva serijala izasla,carobnjaci izgubljenog kraljestva,.....i mnogi drugi.
Tako da sam morao ubacit ovu rubliku jer zaista ima pisat o ovim stvarima sjetimo se to smo slusali a i gledali kao klinci
dok smo bili.
Sta mi znamo i koliko nam je poznata sad Fantazija.
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
Victoria

Victoria


Broj komentara : 6
Join date : 2008-12-28
Age : 53
Mjesto : Sarajevo

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Eh.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 11:11 am

Znaš kako se ono kaže - sve u svoje vrijeme, odavno ne vjerujem u te likove iz bajki, filmova, naučnu fantastiku Embarassed , mada priznajem to su najsretnije godine života, dok smo još podložni obmanama i lažima, ne brinemo se mnogo, a stvari gledamo onako kako nam odgovara,vjerujemo u ono što želimo Exclamation . Danas je već druga situacija - kao zrela i "prezrela" žena mogu reći - da me danas takvi filmovi i likovi ne zanimaju Shocked Razz
Na vrh Go down
Valdus

Valdus


Broj komentara : 76
Join date : 2008-12-23
Age : 53

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 2:17 pm

Ja jos uvijek uzivam u fantasy i sci fi univerzumima.
Srecom danasnja tehnologija nam omogucava da se uzivimo u tim alternativnim svijetovima,tu mislim na mmorpg.
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/new_eden_citizen
FarCry
Admin
FarCry


Broj komentara : 87
Join date : 2008-12-17
Age : 45
Mjesto : Hell

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 2:21 pm

Kako da ne i danas volim gledat vile,trolove,patuljke i ostale likove iz fantazije.
Najbolji primjer je film Lords of The Rings ekstra film po tom pitanju recimo hronika narnije,carobnjaci izgubljenog kraljestva
jedan od daleko zapamcenih filmova imao sam tad 8 godina kad sam ga gledao.
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/atila79
nnaassiihhaa




Broj komentara : 1
Join date : 2008-12-30

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 7:02 am

ja iskreno nisam bas neki fan tih naucno fantasticnih filmova...ti svi demoni i to mi je pravo fuj...ali ima stvarno ljudi koje to ponese pa pocinju da se posvecuju tome...bas kao nekoj nauci...nidje veze...imam mnogo prijatelja koji uzivaju gledajuci to dok se ja osjecam nekako....kao da me strah..zbog toga to ne volim gledat... i ne daje mi nikakvu pouku... Shocked
al vjerujem npr. u djed mraza...hehe...xD SRETNA VAM NOVA santa santa santa
Na vrh Go down
L

L


Broj komentara : 8
Join date : 2008-12-30
Mjesto : C:\WINDOWS\system32

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 3:05 pm

fino je tako uzivati u fantazijskim filmovima, ali u zadnje vrijeme je problem sto sve kvare zbog zelje za parama.....pa na silu snimaju filmove, izmisljaju kojekakve gluposti i chunga lunge
eto npr. LOTR, mogli su fino zavrsiti sa onom trilogijom, ne sad ce snimati i hobita da izvuku para jos........ to je po meni problem, ali eto volim ja malo pametovati silent silent
Na vrh Go down
http://www.google.com
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 3:33 pm

Ne, ali to je djelomice istina. Vjecito sile nesto....
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 12:27 pm

Zasto, pa trilogija je stvarno bila odlicna, ja vjerujem da ce i Hobit biti takav.

Mozda se desi da snime i Silmariliona.....

Meni su fantazijski likovi super....najvise volim vilenjake


Nekad kad smo bili djeca. Haldir_TTT_by_Khrymson_Taibhsean
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 12:33 pm

I viere su mi pravo super.....

Nekad kad smo bili djeca. Fran_viera
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 2:57 pm

prvi pt cujem za viere...
Na vrh Go down
Valdus

Valdus


Broj komentara : 76
Join date : 2008-12-23
Age : 53

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 4:17 am

Filmska trilogija LOTR je i meni odlicna,i ja vjerujem da ce Hobit biti odlican.
Ipak ,romani su mnogo bolji ,mislim da je filmovima glazba najvise doprinjela epskom ugodjaju.
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/new_eden_citizen
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 7:41 am

2of7 nisi igrao Final Fantasy?
Vijere su iz FFXll
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 7:42 am

Valdus (citat):
Filmska trilogija LOTR je i meni odlicna,i ja vjerujem da ce Hobit biti odlican.
Ipak ,romani su mnogo bolji ,mislim da je filmovima glazba najvise doprinjela epskom ugodjaju.

Tako je!

Nakon gledanja Hobita (za one koji nisu citali knjige) neke stvari ce biti mnooogo jasnije.

A knjige procitati, obavezno.....
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 10:18 am

Nisam igrao. Ne svidja mi se zbog gafike jer je UZAS!!!
Ne mogu igrati nesto sa slabog grafikom, uzas mi je to.
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 10:45 am

Koji si FF probao?

Prvi put cujem da se neko zali da je losa grafika....da se nisi mozda zabunio?
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:00 am

jedino sam mogao probati VII i VIII, ali ne zelim. Usput, ne volim igre na poteze. Spore su i ovise o karakteristikama lika, ne o sposobnostime onoga za kontrolerom. Opet, nisam konzolas, vjeran sam PCu.
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:05 am

Pa dobro FF Vll i Vlll su ipak igre za PSOne...
Ovo je iz FFXll:


Nekad kad smo bili djeca. Ffxii_24_psd_jpgcopy
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:12 am

i dalje je na poteze
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 4:16 am

Zar nije Crono Cross bio na poteze? kao i FF?
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:38 am

Je, ali Chrono Cross je prirastao srcu. Ilovaca i ja smo ga prelazili 2 godine (2CDa) jer nismo znali engleski. Pa nam je ta igra (ili barem meni) onak posebna.
Na vrh Go down
Sponsored content





Nekad kad smo bili djeca. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad kad smo bili djeca.   Nekad kad smo bili djeca. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nekad kad smo bili djeca.
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NAUKA I ISTRAZIVANJE :: RAZNOLIKE TEME :: FANTAZY (trolovi,magija,ratnici,vitezovi,druidi i mnogi drugi likovi iz Fantazije).-
Idi na: