NAUKA I ISTRAZIVANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAUKA I ISTRAZIVANJE

Nauka,Historija,Parapsihologija,Svemir,Medicina,Literatura i mnoge druge stvari na ovom forumu mozete raspravljati i postati Dobrodosli.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Bircuz Kod Kraljice

Go down 
+4
FarCry
Hybrid
Assimilated_One
BorgQueen
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:15 pm

Nemozes sve povaditi. Ako povadis riknuti ces.
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:26 pm

Not necessarily. Necu cupat ko kreten. Spojen na aparate dok ne izvade, a onda mi uvale pravi organ.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:28 pm

Ne izmisljaj i uzivaj u ovome sto si sada. Savrsen. Kolektiv je pomogao tebi da usavrsis i popravis svoje nedostatke. Ti si pomogao Kolektivu da usavrsi svoje nedostatke.
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:46 pm

zapravo jedino sto se moglo dogodit jest da me je kolektiv pokvario a je njega razvio. Bolje funksioniram sa svojim misicima i ostatkom organa hvala ljepa. Gomila zeljeza bi me samo usporila i ucinila me puuuuno slabijim.


Reci nesto: kako mozes uzivati kad netko tobom kontrolira, kad nemas svoj um nego je zajednicki. Kako mozes uzivati u tome sto vise nisi pripadnik svoje rase. Kako mozes uzivati u tome da ako bude potrebno tvoj zivot moze samo nestai u trenu.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:47 pm

Vidis li da me netko kontrolira? Ili bilo kojeg borga tu u birsu?
Jel tako Queen.
Na vrh Go down
Valdus

Valdus


Broj komentara : 76
Join date : 2008-12-23
Age : 53

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 2:55 am

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Santa-10
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/new_eden_citizen
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 8:10 am

Haha ha ha. Multi-etnicki djedica ha?
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 1:35 pm

Makul (citat):
Ne zovite me 3of7. I am not one of many! I must NOT comply! I WILL NOT COMPLY!

My spirit cannot bee broken! My will you will never posses! I cannot be controlled!

Je..je...je....
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:55 pm

Znaci tako. Ok rekao sam da ce bit belaja i sad ce bome bit belja. Vi Borgovi mozda jeste intelignetni ali ako mislite da mozete svakog asimilirati tu se grdno varate. Na zalost netko vas mora malo vratiti k pameti. Mislim pogledaj samo ideju s vrstom 8472 . Niste asimilirali ni 1/10 galaxije a vec ste poceli otavarati nove dimenzije i skoro popusili debelo zbog toga. Ovo cini m samo iz simpatije prema vama:



"Pripremite oruzije!"





(ovo sa potpisom je bilo jako podlo ) jocolor
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:59 pm

Trebalo ti pomagalo da nadjes ime te vrste...
A galaksija moze cekati. Puno boljih stvari ima okolo.
Usput, ta vrsta vise nije problem. Oni primitivci sa Voyagera su pomogli Twisted Evil
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 6:05 pm

Ako su oni primitivci kako to da su onda ONI uspjeli VAS, a ne VI sami sebe?
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 6:13 pm

O cemu ti pricas? Mi sami sebe sta?
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 6:15 pm

Ako su oni primitivci kako onda to da su vas oni spasili. Ako su oni primitivci onda bi ste vi trebali sebe spasit i jos njih unistit ako vam je to bilo drago.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 6:24 pm

Zasto stalno biti snagator i izgubiti od nekoga kada mozes glumiti slabica i izvuci korist od toga.
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 3:48 am

Ok nije to losa taktika, ali ja ju ne volim. A i morate priznati da bi vas saorili mislim tko bi takticki pustio da im uniste planet.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 7:08 am

BORG
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 1:59 pm

Evo ovako nakon savjetovanja sa svojim prijateljem i vladarom drugog carstva s kojim sam u savezu odlucio sam da vas necu napasti (iako je on inzistirao da napadnem i pretvorim sve neprijatelje u prah) ali takav je on onda sam zakljucio da vas necu napasti, ali morate mi potvrditi da me vise necete pokusati asimilirati.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 2:03 pm

ali ti vec jesi asimiliran. i to nikad ne odlazi
vidio si picarda
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 2:16 pm

Picard je ČOVJEK sa zastarjelom tehnologijom i tankom mekanom kožicom. Borg kad bi mene htio ubosti onim krakovima ili sta su već. Pala bi mu ruka ne bi prišao ni metar.
Na vrh Go down
BorgQueen
Admin
BorgQueen


Broj komentara : 80
Join date : 2009-01-06
Mjesto : UnimatrixOne

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 2:20 pm

Treci os sedam donesi nam pls po jedan tuBorg queen
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 2:28 pm

tuBorg!
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 5:19 pm

Ja nisam 3 od 7. Ljepo sam ponudio mirno rjesenje situacije.


...
Na vrh Go down
Makul

Makul


Broj komentara : 107
Join date : 2009-01-07
Mjesto : Xaronu(Main)

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 6:56 am

znate sta ove besmislene svađe su za nize rase i maloumne. vi kako hocete ako me jos uvijek zelite na silu asimilirati objavite rat pa da zavrsimo s time.
Na vrh Go down
Assimilated_One

Assimilated_One


Broj komentara : 195
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Darda

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 7:25 am

ali ti si vec asimilirian
3 od 7
btw, vidis da je ova ekipa BORGova direktno pod kraljicom. Vidi kaka zabava tu. Nemoj kvariti sve.
Na vrh Go down
Valdus

Valdus


Broj komentara : 76
Join date : 2008-12-23
Age : 53

Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 9:16 am

Makul (citat):
znate sta ove besmislene svađe su za nize rase i maloumne. vi kako hocete ako me jos uvijek zelite na silu asimilirati objavite rat pa da zavrsimo s time.

Da se primjetiti da nisi odavno bio na regeneraciji. Laughing
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/new_eden_citizen
Sponsored content





Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bircuz Kod Kraljice   Bircuz Kod Kraljice - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bircuz Kod Kraljice
Na vrh 
Stranica 3/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
NAUKA I ISTRAZIVANJE :: VESELA SOBA :: Upoznajmo se,nasalimo se i svi drugi vidovi zabave kao i kvizovi i druge cool stvari.-
Idi na: